Шарени 5pcs Сјај Стапови за Итни случаи Трепка се Држи Со Кука За Танцување Роденден, Свадба Фестивал Партија Светлина да се Држи Кампување
Ново - 14 %

Шарени 5pcs Сјај Стапови за Итни случаи Трепка се Држи Со Кука За Танцување Роденден, Свадба Фестивал Партија Светлина да се

Залиха
DEN 209.28
DEN 180.00
Износот:


TA000065
Шарени 5pcs Сјај Стапови за Итни случаи Трепка се Држи Со Кука За Танцување Роденден, Свадба Фестивал Партија Светлина да се Држи Кампување
Спецификација :
Име : Навива Светлина стап
Одличен за секој спортски настани или активности на отворено
Тоа е исто така добар подарок за дете, деца.
Тежина : 23g
Големина : 15*1.4 cm /еез
Опис :
Тие ќе сјај супер светло за 3 - 5 часа. Тогаш, тие ќе почнат да исчезнат надвор, но може да продолжи да се емитуваат некој вид на светлина до 5-6 часа.
Во внатрешноста на сјај стапчиња се две хемикалии кои емитираат светлина или сјај кога тие се измешани заедно. Во внатрешноста на сјај стап е тенко стакло цевка, кога ќе ја свртите тоа за прв пат, ќе се скрши внатрешните стаклена цевка. Оваа мешавина на две хемикалии заедно. Само тресат, тоа започнува блескав како магија.
Тие не се радиоактивни и тие не запалив. Речиси никогаш не се скрши отвори, не користете нож за да се намали стапови!
Погоден за ноќта на вештерките, новогодишната ноќ, црква/училиште fundraisers, када играчки за tots, забави, свадби, бар mitzvahs.
Многу густа, не виткајте премногу, директно стапови само
Постојат 8 бои вкупно : Црвена, Виолетова, Сина, Бела, Портокалова, Розова, Зелена, Жолта случајно испорака.
ВАЖНО :
Ве молиме да го прочитате упатството на сјајот стап пакет на услуги за да ги користите безбедно.
Ве молиме да се наведнуваат сјајот стап и се тресат. Не виткајте за повеќе од 3 пати, инаку сјај на стап може да излегуваат во јавноста. Сјајот течни не е отровен,
но, не си го цица или залак на сјај стапчиња. Ве молиме користете чиста вода да се измијат ако течноста оди надвор. Ве молиме имајте конектори далеку од уста, како тоа би можело да предизвика гушење опасност. Се наведнуваат и се тресат сјајот стап пред даваат сјај се држиме за деца.
Ве молиме чувајте го сјај на стапови на ЛАДНО место.
Ве молиме да се избегне изложување на сонце или да се чува на висока температура место. Не го испуштајте сјајот стапчиња.
ДА НЕ СЕ КОРИСТАТ ОД СТРАНА НА ДЕЦАТА НА ВОЗРАСТ ПОД 3 БЕЗ ВОЗРАСНИ НАДЗОР.
Пакет Се Вклучени :
1 X Светлина стап (нема збор на производот, Ако треба прилагодено лого, Не двоумете се да не контактирате, ве молиме)

Декларираните карактеристики

Број на Компјутери:
5pcs
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Блескав Време:
5-10 часа
Број На Модел На:
Осветлување Стапови
Големина:
15*1.4cm

Поврзани производи