За Prestigio Muze A3 5 7 C3 Д3/E3 F3 K5 Телефон случај Насликани Флип СТП Кожа Носителот заштитник Маска
Ново - 8 %

За Prestigio Muze A3 5 7 C3 Д3/E3 F3 K5 Телефон случај Насликани Флип СТП Кожа Носителот заштитник Маска

Залиха
DEN 208.32
DEN 192.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
За Muze Д3 E3, За Muze C3, За Muze A3, За Muze K5, За Muze F3, За Muze Б1, За Muze A7, За Muze А5, За Muze А1
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Насликани кожа случај
Големина:
3.5-6.0
Функција:
Adorption,Анти-удар
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
HenryHair
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За Prestigio
Модел Број 1:
За Prestigio Muze А5
Модел Број 2:
За Prestigio Muze О7
Модел Број 3:
За Prestigio Muze F3
Модел Број 4:
За Prestigio Muze K5
Модел Број 5:
За Prestigio Muze А3
Модел Број 6:
За Prestigio Muze C3
Модел Број 7:
За Prestigio Muze Д3/E3

Поврзани производи