5Pcs Пластични Лабава Дијамант Екранот сандак Плоштадот Gem Камен Случај Мемориска Пена Подлога Дијамант Складирање Кутија 3*3*2cm

5Pcs Пластични Лабава Дијамант Екранот сандак Плоштадот Gem Камен Случај Мемориска Пена Подлога Дијамант Складирање Кутија 3*3*2cm

Залиха
DEN 158.40
Износот:


парче парче парче парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче
5 Pcs Пластични Лабава Дијамант Екранот сандак Плоштадот Gem Камен Случај Мемориска Пена Подлога Дијамант Складирање Кутија 3*3*2cm
Опис Накит Дијамант Дијамантски Складирање Кутија Големина прибл. 3*3*2(Ж) cm Материјал
Пластични Боја Ширум Бела/Ширум Црна/Бела со Црни пена/Црно со Бела Пена Нето Тежина 9g Пакет 5 Pcs спакувани во Кеса
Накит не се вклучуваат уште.
Она што го гледате е Она што Ќе Добиете,
сите фотографии се направени од вистински примероци

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
3inch
Објектот Тежина:
9g
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Број На Модел На:
ТЦ-34110701bw
Производ Карактеристики:
Висок квалитет
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Пластични
Објектот Ширина:
3inch

Поврзани производи