Beadsland Сет На 100pcs 6mm конус Кристал амбуланта корегирање за DIY Облека Торба Накит Видиме Уметност Декорација
Ново - 5 %

Beadsland Сет На 100pcs 6mm конус Кристал амбуланта корегирање за DIY Облека Торба Накит Видиме Уметност Декорација

Залиха
DEN 61.92
DEN 59.00
Износот:


Beadsland Сет На 100pcs 6mm конус Кристал амбуланта корегирање за DIY Облека Торба Накит Видиме Уметност Декорација

Декларираните карактеристики

Големина:
6mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
кристал амбуланта корегирање
Објектот Тежина:
10g
Објектот Висина:
6cm
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
9cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Број На Модел На:
кристал амбуланта корегирање

Поврзани производи