220V 1/2/3 Начини Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Светилка Далечински Управувач Switch Приемник Предавателот M09 dropship
Ново - 15 %

220V 1/2/3 Начини Безжични/ИСКЛУЧУВАЊЕ Светилка Далечински Управувач Switch Приемник Предавателот M09 dropship

Залиха
DEN 160.80
DEN 137.00
Износот:

Спецификации : 1. А/1 користи за да го вклучите /исклучите сина група, Б/2 го користи за да го вклучите /исклучите белата група, C/2 го користи за да го вклучите /исклучите жолта група, "НА"/"ДОЛУ" значи го вклучите/исклучите целиот објект. Ве молиме овозможи 1-5мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Прирачник за осветлување на секвенца (ѕиден прекинувач контрола) : А / 1 , Б / 2 ,целата коло ќе биде вклучен.(Како блескаво светло или сијалица, итн. Далечинска контрола на далечина : за 8-15meters затворен, над 20 милиони отворено 4. Спецификации : 1.
Еден Начин За Далечинска Контрола На Прекинувач :
Карактеристики : Совршен за далечинско контролирање на droplight, кристално светилка, модерен низок притисок ламба, ги апсорбира купола светлината, денот цвет светилка,флуоресцентна светилка, заштеда на енергија светилки, издувните фан, LED светло итн. Оптоварување на Моќ : Секој порт оптоварување : флуоресцентна светилка : 600 W; енергија-заштеда светилка : 150 W; LED 50w 5.
Пакетот вклучува : 1 x Далечински Управувач Reciever (Батеријата не се вклучуваат) 1 x Далечински Управувач Emitter
. А/1 ќе светлината по моќ. Resistive Оптоварување : најголемата излезна моќ на една група во рамките на 1000 W. Повеќе групи можат да се користат во една соба, без мешање Спецификации : Далечински управувач далечина : за 8-15meters затворен, над 20 милиони отворено Влезен напон : 200-265 V Секој порт оптоварување : флуоресцентна светилка : 800 W; енергија-заштеда светилка : 150 W; LED 65 W Работна температура : -20 до +60 centigrade Материјал : ABS Големина : Како на сликата покажува Напојување : 12 V 23 A батерија(не се вклучени) Сертификација : CCC сертификација и CE сертификација Две Начин Далечински Управувач Прекинувач : Функција : 1. Далечинска контрола на далечина : за 8-15meters затворен, над 20 милиони отворено 5. Далечински контролер и да се префрлате може да се користи истовремено за олеснување и флексибилност. Ви благодариме!
2. Прирачник за осветлување на секвенца (ѕиден прекинувач контрола) : А/1 , Б/2 , C/3 , целата коло ќе биде вклучен. Работен Напон : AC180 V-240 V 50 Hz/60 Hz 2. Работен Напон : AC200-245 V 50 Hz/60 Hz 3. А/1 ќе светлината по моќ. Оптоварување на Моќ : Секој порт оптоварување : флуоресцентна светилка : 600 W; енергија-заштеда светилка : 150 W; LED 50w 6. Секоја група можат да носат 1000 W блескаво сијалица и 300 W заштеда на енергија светилка.(Како блескаво светло или сијалица, итн. Далечински Управувач Батерија : 12 V 23 A батеријата (Батеријата не се вклучуваат) 4. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Секој сет на далечинско контролирање на вклучите има свој посебен код. Брза и лесна инсталација, не попречена од ѕидови, способни за поврзување на било товари. Resistive Оптоварување : најголемата излезна моќ на една група во рамките на 3000 W. А/1 користи за да го вклучите /исклучите сина група, Б/2 го користи за да го вклучите /исклучите зелена група, "НА"/"ДОЛУ" значи го вклучите/исклучите целиот објект.) Сертификација : CCC сертификација и CE сертификација Три Начин Далечински Управувач Прекинувач : Функција : 1. Далечински Управувач Батерија : 12 V 23 A батеријата (Батеријата не се вклучуваат) 3.

Декларираните карактеристики

боја:
1 начин, 2 пат, 3 начин
Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Гаранција:
Други
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
за 8-15meters затворен, над 20 милиони отворено
Карактеристики:
3 начини
Број На Модел На:
Прекинувачи
Тип На Објект:
Прекинувачи

Поврзани производи