Yuji-Хонг Горниот Слој Вистински Кравја Кожа Автомобил Воланот Опфаќа Случај за Citroen C-Quatre C4 2012-2015 Рака-stitched
Ново - 32 %

Yuji-Хонг Горниот Слој Вистински Кравја Кожа Автомобил Воланот Опфаќа Случај за Citroen C-Quatre C4 2012-2015 Рака-stitched

Залиха
DEN 2160.00
DEN 1469.00
Износот:


Производот е кожен волан покритие за специјални модели на автомобили , не воланот.
Управниот опфаќа се прилагодени за специјални автомобили,пред ставање цел ве молиме потврдете го воланот на вашиот автомобил е ист како и опис на шоуто. Ако не се исти, нема да се вклопи во вашиот автомобил.
Зошто да изберете горниот слој вистински кравја кожа ?
Вистински кравја кожа е направен од природни крава кожата, се задржи оригиналната структурата на кожата, кои имаат природно порите, подобро да дише и вода-апсорбирање на перформансите, да ги задржи поудобно додека возите. Оригиналниот крава на структурата на кожата задржи високото носат-отпор на имотот
Површината на вештачка кожа е направен од хемиски материјали, најчесто е СТП, многу лошо дише и вода-апсорбирање на перформанси, можеби ќе го прескокне кога вашата рака се пот или вода. Го носат-отпор на имот е помал од оригиналниот кожа.
ПЛАЌАЊЕ
1.Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин.
2.Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име.
3.Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро.
4.Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење.Ако имате било какви проблеми во донесувањето на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. ИСПОРАКА
1. Во светот превозот со ЕМС, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, Кина пост, E-пакет, Хонг Конг пост и сл. 2. За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. 3. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод. 4. Ако имате било какви посебни барање за пакување или пратката, ве молиме ги споделите со нас. НАПЛАТА & RETURN
1. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
2. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти.
4. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
Yuji-Хонг
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
Црна кожа со црни линии / Црна кожа wtih црвени линии
Кожа Стил:
Перфорација на двете страни, со или без перфорација
забелешка:
Направени за специјални модели на автомобили, ве молиме потврдете го вашиот автомобил команди е ист

Поврзани производи