DMWD Автомобил прочистувач на воздухот со негативни јони Генератор USB Полнење Носи Ionizer кислород бар преносни чад се два филтер pendant
Ново - 7 %

DMWD Автомобил прочистувач на воздухот со негативни јони Генератор USB Полнење Носи Ionizer кислород бар преносни чад се два

Залиха
DEN 833.28
DEN 775.00
Износот:


4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .) П : јас сум еден препродавач.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела
димензија:
170*170*120mm
сертификација:
CE
Број На Модел На:
ldn0287ls
Тип:
Негативните јони
Капацитет (CFM):
-
Стил:
прочистувач на воздух
Апликацијата Област:
Anion Густина:
2000000pcs/м3
Напон (V):
5V
Функција:
Стерилизирате
Брзината На Ветерот:
Стандард
Формалдехид Отстранување Го Оценувате:
92.00%
Напојување:
USB
Инсталација:
USB
Волумен На Воздух:
Подолу 50m3/h
Бучава:
≤50dB
Бензен Отстранување Го Оценувате:
90.00%
Извор На Енергија:
USB
Бренд Име:
DMWD
Снабдувањето Со Кислород:
Подолу 1L/мин
Примена:
3-8m3
Моќност (W):
5w
Употреба Состојба:
Автомобил Полнач
Производ Вистинска Големина:
57x47x22mm

Поврзани производи