Автомобил ISO Радио Жица Жици се Подигнат Адаптер за Toyota, Lexus Daihatsu Стерео Радио Приемник Замена Жица Подигнат Кабел
Ново - 5 %

Автомобил ISO Радио Жица Жици се Подигнат Адаптер за Toyota, Lexus Daihatsu Стерео Радио Приемник Замена Жица Подигнат Кабел

Залиха
DEN 468.00
DEN 444.00
Износот:

ISO Радио Жица Жици се Подигнат Adapte Конектор Доведе Loom Кабелски Приклучок Адаптер Карактеристики : 1) Сите жици се подигнат вклучува моќ и звучник жици и секој е означен со својата специфична функција 2) се Избегне сечење на фабрика темперамент, па сите конекција се токму право 3) жици боја кодовите ISO стандард Соодветни модели : ISO ТЕМПЕРАМЕНТ. РАДИО АДАПТЕР ЗА ТОЈОТА / LEXUS / DAIHATSU Овој објект е автомобил кабел адаптер ,ако сте несигурни фитинг, ве молиме контактирајте со нас за поддршка ПРЕД да купите. Откако ќе добиеме цел, ние ќе брод објект како фото ние се наведени. Напомена : Ова ќе осигура дека ќе го добиете следење на информации ажурирања од курир и да се избегне не успеа / доцна испораки. Почитувани руски клиенти pls оставете ни го вашето име и презиме Почитувани Бразил клиенти pls ни ги испратите вашите CPF број на нас кога ќе го поставите цел ,благодарение толку многу. Иако сме направиле максимални напори за да се обезбеди оваа точка ќе бидат компатибилни со останатите возила, ве молиме осигурајте се дека вашиот имаат правилен облик/стил ОЕМ единица пред купување. Овој објект е автомобил DVD адаптер ,pls се провери големината пред . ако не сте сигурни фитинг, ве молиме контактирајте со нас за поддршка ПРЕД да купите. Откако ќе добиеме цел, ние ќе брод објект како фото ние се наведени.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
KOOCAVS
Материјал Тип:
100%ABS & Бакарна Жица
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
JST/СА/12-022
Автомобил Производител:
за ТОЈОТА / LEXUS / DAIHATSU

Поврзани производи