Feelgood Антички Сребрена Боја Гроздобер Накит Сетови Моден Дизајн Цвет И Сива Кристал Pendant Ѓердан Обетки За Жени
Ново - 10 %

Feelgood Антички Сребрена Боја Гроздобер Накит Сетови Моден Дизајн Цвет И Сива Кристал Pendant Ѓердан Обетки За Жени

Залиха
DEN 570.24
DEN 513.00
Износот:


Име : Ѓердан Сет
Материјал : Цинк Легура
Боја : Сребрена Боја
Главниот Камен : Кристално
Количина : 1 Сет ( Ѓердан , Обетки)
Пакување : Добро спакувани Во Накит за Подарок Кутија
Квалитет : Со Висок Квалитет
Прашања од клиентите 1. Кога ќе превозот, ако ние место цел ? Обично ние ќе пратката во рок од 2-5 работни дена откако сме го примиле исплата, Обично ние ќе ви ја испратиме стоката надвор бесплатен превозот од Ali Express Стандард на Превозот. 2. Како да се трага со мојот парцела ? Можете да го проверите вашиот превозот на информации од вашиот поредок или на следниов линк со твоите следење на Број : ( ја копирате на пребарувачот ). 3. Јас не примените стоките што треба да направам ? Ако не се примени стоката до крајот на времето на приемот, ќе може да аплицираат за враќање на средствата. 4. Кога ќе се примени на стоки не се на задоволително ниво што треба да направам ? Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение по примените стоките се најде било каков проблем, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Ако вие не ќе треба да контактирате со нас, можете директно да го отвори спорот, ние ќе ги откажете сите соработка во иднина.
5. Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени ! За промет на големо, ќе им понуди попусти на основа на количеството сакате да го нарачате. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно,и ние не ќе ја напушти информации за нас ако сакате да го. 6. За модата накит maintenace совети ! Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго, како што се : ве молиме избегне триење, да се чува далеку од вода, дај кога се спие, да се избегне потење, избегне контакт козметика и др.
ве молиме чисти со мека крпа и чување во запечатен накит кеси или во кутии.

Декларираните карактеристики

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Feelgood
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Стил:
Симпатична/Романтичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан , Обетки
Број На Модел На:
FGJS7101401
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Име:
ѓердан сет
Прилики:
Партија /Булчински /Свадба /Роденден /Годишнината/Подарок
Количина:
1 Сет (Ѓердан, Обетки)
Пакување:
Добро спакувани Во Накит за Подарок Кутија
Место на Потекло:
Yiwu Кина
квалитет:
Висок квалитет

Поврзани производи