2017 Мода Жените Со Рамни Чевли Плоштад Главата Велур Удобно Големи Дворови Еден Чевли Жена Рамни Чевли Големина 35-42
Ново - 30 %

2017 Мода Жените Со Рамни Чевли Плоштад Главата Велур Удобно Големи Дворови Еден Чевли Жена Рамни Чевли Големина 35-42

Залиха
DEN 607.20
DEN 425.00
Износот:


Поголем големина :
Купуваат чевли според должината на стапалото.
Нозете широк нозе масти изберете поголем големина.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Стадото
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
KMUYSL
Insole Материјал:
Ткаенини
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пети Форма:
Плоштад Пети
Број На Модел На:
82368
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Поврзани производи