Децата Девојка е Муслиманска бански костуми perfect Деца Девојка Исламската Шарени Здолниште 2 Парчиња костими за капење Лето Плажа, костими за Капење Добар Квалитет 2
Ново - 34 %

Децата Девојка е Муслиманска бански костуми perfect Деца Девојка Исламската Шарени Здолниште 2 Парчиња костими за капење Лето

Залиха
DEN 1070.40
DEN 707.00
Износот:


Децата Девојка е Муслиманска бански костуми perfect Деца Девојка Исламската Шарени Здолниште 2 Парчиња костими за капење Лето Плажа, костими за Капење Добар Квалитет 2017
Големина лист за повикување само 2%-4% грешка,се мери во cm,1 инч=2.54 см.
Ние Само Го Направите Најдобриот Стоки.
Highli ghts 1. Висок степен на ткаенина наменета за пливаат спорт.
Highli ghts 2. Конзервативна покриеност дизајн .
Highli ghts 3. Моден шарени дизајн .
Определување 4.Убава здолниште 2 парчиња дизајн.
Определување 5.Без ракави дизајн дише удобно.
Определување 6. Материјал животната средина и здравјето и хигиената .
Што чекаш? Купи тоа сега...
Висок Квалитет На Децата Девојки Едно Парче Муслимански Бански Костуми Perfect Деца Девојка Исламската Брз Сува Пливаат Носат Комбинација Костими За Капење Со Патент

Декларираните карактеристики

Големина:
L, M, S, XL
Материјал:
Lycra,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
hw20C Деца Девојка Исламската бански костуми perfect
Бренд Име:
Малку Loach
Тип На Објект:
hw20C Деца Девојка Муслимански Бански
Бои:
розова,темно сина
Пол:
Деца Девојка,Деца Девојче,Девојче
Големина:
S,M,L,XL
Сезоната:
Лето
Ткаенина Материјал:
80% Најлон+20% Lycra
Внатрешниот Материјал:
80% Најлон+20% Lycra
Модел стил:
Шарени,Здолниште,Без Ракави
Пакетот Вклучува:
2 Парчиња Бански
Функција:
Високо Еластична,Брз Сува,Анти-УВ,Анти-pilling,Анти-смалуваат,Анти-исчезнат

Поврзани производи