Ергономски Дизајн USB Вертикална Оптички Глушец Зглоб Лекување За Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Пад на превозот
Ново - 17 %

Ергономски Дизајн USB Вертикална Оптички Глушец Зглоб Лекување За Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Пад на превозот

Залиха
DEN 276.48
DEN 229.00
Износот:

Опис : Боја : Црна / Сина / Виолетова / Сива Ова е навистина ергономски глушец, вертикален дизајн,природни истегнување на рачниот зглоб; arched назад во комбинација Со криви глувчето прстен дизајн,contoured да се претвори во повеќето природна состојба,за да се намали рака замор Ергономски дизајн,олеснување на штета на дланка заеднички или мускулите за долго време користење на глувчето Компатибилен со : windows98,2000,xp,win7 DPI : 1600 dpi Diension : Прибл.10.2cmx7.5cmx8cm/4.02"x2.95"x3.15" Кабел Должина : Околу 143cm/56.29" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Оптички Глушец

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Сива, Сина, Виолетова
Тип:
Жичен
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
1600
Стил:
Прст
Пакет:
Yes
Рака Ориентација:
Двете Раце
Број на Ролки:
1

Поврзани производи