Новодојдени Бела 1Pcs 45см Плоштадот Дома рачно изработени Украсни Капчиња Природен Памук Ткаенини Флорални Перница Случај
Ново - 29 %

Новодојдени Бела 1Pcs 45см Плоштадот Дома рачно изработени Украсни Капчиња Природен Памук Ткаенини Флорални Перница Случај

Залиха
DEN 501.12
DEN 356.00
Износот:

Функција : Елегантен Дизајн,Удобно и Мека Пакување листа : 1* Перница Покрие Случај Големина : За 45см плоштадот Перница Ткаенина Материјал : Памук Ткаенини Моделот се Достапни : available : Мулти, во описот ви покажеме дел модели. Широк Спектар на Употреба : Дома, Хотел, Ресторан, Забава, Банкет Табела Декорација. Големина на Располагање : Placemat 30cmx30cm,30cmx45cm, Перница Опфаќа : 45cmx45cm, Други големина, исто така, може да се прилагоди, само кажете ни големината на вашата маса. Потсетување : За Боја : Поради Светлината На Екранот,Вистинската Боја На Објектот Може Да Биде Малку Поинаков Од Слики. За Големината : Поради Прирачник за Мерење и Сечење, ве Молиме Овозможи 1-3cm Грешка, Многу ви Благодариме За Вашата Поддршка. Пакетот Вклучува : 1 Pcs Памук Капчиња Перница Покрие Случај За 45x45cm

Декларираните карактеристики

Употреба:
Болница,Хотел,Дома
тема count:
100TC
Ткаенина Count:
40
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
Памук Перница маска
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Twill
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Сексуално Сугестивна:
No
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Плетени
Бренд Име:
LongShow
Големина:
For 45cm pillows

Поврзани производи