Howyudin 4Pcs/многу риболов намамат 2.5 cm/6g wobbler Мини риболов намамат Доведе легура isca вештачки Црниот пердув кука leurre метал убодни
Ново - 30 %

Howyudin 4Pcs/многу риболов намамат 2.5 cm/6g wobbler Мини риболов намамат Доведе легура isca вештачки Црниот пердув кука leurre

Залиха
DEN 154.56
DEN 108.00
Износот:

Боја : 4 бои Должина : 2.5 cm Тежина : 6g Кука големина : 8# Нуркање длабочина : Целосна пливање слој на Пакетот вклучува: 4*риболов намамат Секоја боја Еден

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
vib намамат
Бренд Име:
Howyudin
Име:
vib намамат
pesca Работна длабочина:
Целата пливање слој
риболов wobblers боја :
4
Мамка Должина:
2.5 cm
fisch нето тежина:
6g
angeln Кука:
8# висока јаглероден челик Treble кука
Место на Производство:
yiwu
Производ Карактеристики:
Полн со вода област fisch
Категории на производи:
VIB leurre dur

Поврзани производи