1pcs 799736-Y57 DC моќност џек кабел одговара за HP S57 15-БОЛЕСТ 15-AF131DX TPN-I120 C125 серија лаптоп dc штекер порта

1pcs 799736-Y57 DC моќност џек кабел одговара за HP S57 15-БОЛЕСТ 15-AF131DX TPN-I120 C125 серија лаптоп dc штекер порта

Залиха
DEN 191.52
Износот:

1pcs 799736-Y57 DC моќност џек кабел одговара за HP S57 15-БОЛЕСТ 15-AF131 DX TPN-I120 C125 серија лаптоп dc штекер порта
Се применуваат за HP S57 15-БОЛЕСТ 15-AF131 DX TPN-I120 C125 серија лаптоп dc штекер порта 799736-Y57
Висок квалитет
1pcs конектор кабел

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
DC Конвертор
Примена:
лаптоп моќ конектор
Тип:
DC Конектор

Поврзани производи