cltgxdd N-094 1PCS USB Приклучок конектор Податоци порта Полнење приклучок за Sony Ericsson K750 D750 K758 K800 W800 W850
Ново - 5 %

cltgxdd N-094 1PCS USB Приклучок конектор Податоци порта Полнење приклучок за Sony Ericsson K750 D750 K758 K800 W800 W850

Залиха
DEN 10.56
DEN 10.00
Износот:

За купувачите : 1.Сите наши слики биле однесени во вид. 2.Ние ќе ја испорача стоката во рок од 2-7 дена по вашата исплата. (Во прилог на посебните околности) 3.Ве молиме, изберете ја логистика режим во согласност со фактичката состојба. 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
cltgxdd
Број На Модел На:
n-094

Поврзани производи