Женска Торба во имитација на кожа Satchel Крстот Тело Tote Торба
Ново - 0 %

Женска Торба во имитација на кожа Satchel Крстот Тело Tote Торба

Залиха
DEN 449.28
DEN 449.00
Износот:


100% сосема нов и висок квалитет на Нови моден дизајн, многу популарна Внатрешниот Џеб : Да Мобилен телефон џеб : Да Затворање : Zipper100% сосема нов и висок квалитет
Нов моден дизајн, многу популарна
Внатрешен Џеб : Да
Мобилен телефон џеб : Да
Затворање : Патент
Материјал : кожа СТП
Големина : 28 * 10 * 25cm (L * W * H)
Пакет Содржина : 1 X Жените Торба
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
TFTP
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
WOVELOT

Поврзани производи