2 парчиња/многу Нови Вистински Panasonic CR3032 DL3032 ECR3032 3V Литиум Автомобил Клуч со Далечински Управувач Електричен Аларм Мобилен Батон Монета Батеријата
Ново - 5 %

2 парчиња/многу Нови Вистински Panasonic CR3032 DL3032 ECR3032 3V Литиум Автомобил Клуч со Далечински Управувач Електричен Аларм

Залиха
DEN 960.00
DEN 912.00
Износот:


Производ :
-Производител : Види на сликата подолу
-Модел : CR3032
-Состојба : 100% Сосема Нов
-Напон : 3 V
-Дијаметар : 30.0 mm
-Висина : 3.2 mm
-Хемија : Литиум
-Пакување : 2 парчиња Panasonic CR3032 батеријата
PD : производство датум е постојано ажурирана

Декларираните карактеристики

Големина:
30.0 X 3.2mm
Номиналниот Напон:
3v
Тип На Батерија:
Li-Ion
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Panasonic
Номиналниот Капацитет:
550mAh
Број На Модел На:
CR3032

Поврзани производи