Леќа Хауба за Canon EF-S EW-63C EW63C 18-55мм f/3.5-5.6 IS STM црна бесплатен превозот
Ново - 18 %

Леќа Хауба за Canon EF-S EW-63C EW63C 18-55мм f/3.5-5.6 IS STM црна бесплатен превозот

Залиха
DEN 64.32
DEN 53.00
Износот:


· Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Материјал : ABS Пластика Дизајн : Бајонет планината Боја : Црна Погоден За : EF-S 18-55мм f/3.
· Ве молиме чувајте го Зачувам приемот придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/поправка соодветно. за да спречите случајно оштетување на објективот, исто така, да се избегне прст ненамерно леќа површина, но, исто така, до одреден степен, за леќата блок песок, дожд и снег.
· Ние ги преземат за да го замени или поправи тоа за вас од страна на производителот во случај на испорачаната објект се наоѓа погрешни додека превозот обвиненија ќе бидат родени од страна на купувачот. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена од приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа). Во светлина и од страна на светлина на фотографијата заедно, за да се избегне расипување светлина во објективот наоколу.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .

Декларираните карактеристики

Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
EW-63C
Бренд Име:
KEFU
Пакет:
No
Состојба:
Нови
превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes

Поврзани производи