DECKAS MTB диск кочница роторот диск 160MM дијаметар Велосипед кочница rotors

DECKAS MTB диск кочница роторот диск 160MM дијаметар Велосипед кочница rotors

Залиха
DEN 364.80
Износот:

DECKAS MTB Планински Велосипед Велосипед Диск Кочница Плови Влошки 160mm 6 Гром Rotors Карактеристики : Thi е за ЕДЕН роторот. Употреба : Патот Велосипеди,Планински Велосипеди Систем за Сопирање : Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Подлога) Компоненти : Диск Кочница Спецификации : Бренд : DECKAS Количина : 1 парче(не 1 пар) Големина : 160mm=6" Дебелина : прибл. 1.8 mm Состојба : Нова Боја : црна, црвена Материјал : не ' Рѓосувачки Челик , 7075-T6 легура превозникот Тежина : 87.8 g Пакет се вклучени : 1 x Диск Кочница Забелешка : Поради монитори,бојата може да биде малолетно лице различни, но стилот ние обезбедуваме е иста. Многу благодарам. Ако се земе предвид боја разлика, ве молиме место на цел претпазливо.

Декларираните карактеристики

боја:
црна, црвена, жолта, виолетова, сина, сребрена
Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Материјал:
лесни легури
Големина:
160mm
Компоненти:
Диск сопирачки
Број На Модел На:
DECKAS
Бренд Име:
SunTure

Поврзани производи