OurWarm 5ft Pop-Up Вештачка Елка Украси Лажен Расклопна Лажни Нова Година Дрвото Лесно да се постави и да ги чува
Ново - 40 %

OurWarm 5ft Pop-Up Вештачка Елка Украси Лажен Расклопна Лажни Нова Година Дрвото Лесно да се постави и да ги чува

Залиха
DEN 2099.04
DEN 1260.00
Износот:

Пакет Листата : 1pcs Лажен Pop-Up Божиќ Дрво Боја : Зелена/Црвена Големина : 5ft/150cm Материјал : ПВЦ Апликација : Божиќ,БОЖИЌ,Дома Камин Декорација. Answer : ___________________________ Note : Расклопна божиќ дрво, кое лесно да се соберат со себе Функција : 1.На "дрво" е поддржана од страна на метална цевка со пластични tripod застане. Предности : лесно да се соберат, лесни, и зазема малку простор. 2.Тоа паѓа надолу рамни,Cutest и повеќето практични дрво некогаш,Убаво малку агол на дрвото - нешто за да заличи до агол 3.Тоа е 5ft расклопна дрво со исечок украси кои блесне во светлата 4.сакам тоа-се вклопуваат во аголот на мојата спална соба-даде или каминот декорација тоа топла свечен изглед. 5.Добар обид да се направи многу преносни и лесно за чување на производот.

Декларираните карактеристики

Елката Висина:
1.5 м
Прозрачна:
No
Број На Модел На:
1S-ZDSDS-SIL-1
Тежина:
1065g
Бренд Име:
ourwarm
1:
Божиќ лажен pop-up дрво
2:
Тенок се Повлече-up Божиќ Дрво
3:
Расклопна божиќ дрво
4:
Лажен Pop-Up Дрво
5:
Нова Година е дрво вештачки
6:
Лажни Божиќ дрво
7:
вештачко дрво
8:
божиќ дрво
9:
Лажни Божиќ дрво
10:
Елката Нова Година дрвото

Поврзани производи