5D diy Daimond Сликарство 3D убавина жена дијамантски сликарство Круг rhinestones diamant сликарство вез Боја сликарство
Ново - 25 %

5D diy Daimond Сликарство 3D убавина жена дијамантски сликарство Круг rhinestones diamant сликарство вез Боја сликарство

Залиха
DEN 312.00
DEN 234.00
Износот:

ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди. Ајде да го реши проблемот со вас . Meterial : Памук Платно и смола вежби
3. Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство . Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија .
За Круг дијамант
За плоштадот дијамант
Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни. За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно.(испратено тоа брзо за вас ) П : Може ли да се направи боја дијамант од моите сопствени фотографии?
a : Да пријател, ние може да се направи на дијамант слика на која било големина и сите слики. така што голема големина ќе биде подобар ефект.
Дијамант слика : 3-Слободен колекции
Следниве се бесплатни, како ќе се отстрани грижи ."
П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант . Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена, ние обезбеди потребните алатки и материјали. Тоа е многу топла и полна со среќа. чувајте ги производите во нивната оригинална состојба и да ги плати трошоците за превоз од себе, ние ќе рефундирање на целосна по добивањето на врати производот. ако дијаманти не е доволно, можете да не контактирате директно . Ве молиме не двоумете се да уживате во чувството на целото семејство diy тоа togethger . ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на производи може да добијат отштета за време на испорака време. ве молиме остатокот увери купување . Ви благодариме за изборот на Oue Продавница. Пакет : Целосна вежба, памук платно, алатки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Кликнете на сликата ви се допаѓа .Wecome на нашите stroe .Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно. П : Што е облик на дијамант сликарство? A : Драг пријател , дијамант е Тркалезна дијамант везови и Квадрат дијамант везови . Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции
4.
Кликнете на за да внесете предмет за производот
artoon
Овошје Слика Цвет
Ве молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 1-2 cm грешка).нашата продавница ќе испрати дијаманти за да можете бесплатно , ние ќе брод до вас, како е можно поскоро.
Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
.(исто како ќе го изберете)
2.5 mm (како што се на Пиксели од сликата). производи имаат многу дијаманти, таму ќе може да се имаат мал дел на дефекти, секоја слика, ние ќе ви испрати дополнителна 20% -30% дијаманти .

Декларираните карактеристики

Големина:
20X20CM Round, 25X25CM Round, 30X30CM Round, 40X40CM Round, 50X50CM Round, 60X60CM Round, 20X20CM Square, 25X25CM Square, 30X30CM Square, 40X40CM Square, 50X50CM Square, 60X60CM Square
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
дијамант везови
Стил:
убавината на жените

Поврзани производи