Фланелен Боксери Руно Ткаенина Ќебе Нова Година Декорација Божиќ Подарок Удобно И Топло, Меко Спалната Соба Дома Текстил 3 Големини Од 10 Бои
Ново - 5 %

Фланелен Боксери Руно Ткаенина Ќебе Нова Година Декорација Божиќ Подарок Удобно И Топло, Меко Спалната Соба Дома Текстил 3 Големини

Залиха
DEN 671.52
DEN 638.00
Износот:

modname=ckeditor
Куршум точка : Име : Божиќ Стил Ќебе
Големина : 80 * 150см, 130 * 150см, 150 * 200cm
Материјал : Фланелен Боксери Руно Ткаенина
Боја : 10 видови на Божиќ обрасци
Измијте се Препорачува : 40 степени топла вода се мијат, употребата на неутрален детергент, нијанси на бои, ве молиме, одделно за перење, не кајгана може да се натопени за долго време, tiled да се исуши.
Моден пакет работ дизајн, елегантен и дарежлив, го носат издржливи, повеќе слоевит, дури и ако детали на мали за да се направи совршен, повеќе од сигурен! Опис :
Пакување : 1 BUC Ќебе
За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 1-5 дена по плаќањето се врши и проверка.
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.
3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака
4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас. За Повратни Информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За Враќање&Наплата 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или погрешно.
2.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки.
3.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.
4.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни.

Декларираните карактеристики

Големина:
80x150CM, 130x150CM, 150x200CM
Употреба:
Патување,Хотел,Пикник,Авион,Дома
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
фланелен боксери руно ќебе
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Весела
Тежина:
0.4KG, 0.62KG, 0.95KG
Бренд Име:
ISINOTEX
Шема:
Печатени
Измијте Стил:
Рака Мие
одделение:
Квалификуван
Тип:
Фланелен Боксери Руно Ткаенина
Материјал:
Фланелен Боксери Руно Ткаенина

Поврзани производи