Шетач Додатоци Бебе Шетач Нога Зима Нозе Топло Задебелена Windproof Бебе Автомобили Покрие Шарени Деца Шетач Нога Маска
Ново - 40 %

Шетач Додатоци Бебе Шетач Нога Зима Нозе Топло Задебелена Windproof Бебе Автомобили Покрие Шарени Деца Шетач Нога Маска

Залиха
DEN 542.40
DEN 325.00
Износот:


Шетач Додатоци Бебе Шетач Нога Зима Нозе Топло Задебелена Windproof Бебе Автомобили
Маска Шарени Деца Шетач Нога Маска
Име на производ : Зимски Шетач Footmuff Бебе Шетач Нога Маска
Димензии : Ширина : 35cm Висина : 53cm (1~2cm грешки)
Се применуваат за : Бебе Шетач Ширина 30-42cm
(Овој производ само вклучува нога покрива, не вклучувајќи бебе автомобил.)

Декларираните карактеристики

Возраст Опсег:
19-24M,13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,0-3М,13-14Y,4-6M,2-3Y
сертификација:
EN
Бренд Име:
changbvss
Тип:
Чорапи
Број На Модел На:
hhOC085
Материјал:
Полиестер
Име на производ:
Зимски Шетач Footmuff Бебе Шетач Нога Маска
Тип:
Шетач Footmuff
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Функција:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
53*35cm

Поврзани производи