Хипи бохемски стил се облекуваат хипи фустани мексиканската везени фустан boho шик фустани KK1713 H
Ново - 45 %

Хипи бохемски стил се облекуваат хипи фустани мексиканската везени фустан boho шик фустани KK1713 H

Залиха
DEN 2544.00
DEN 1399.00
Износот:


Големина(CM) Половината Должина M 59 131 L 61 132 XL 63 133 XXL 65 134

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
Асиметрични
Стил:
Бохемски
Број На Модел На:
KK1713
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Половината:
Империја
Материјал:
Lanon,Spandex
Бренд Име:
EASTQUEEN
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Сезоната:
Есен
Шаблон Тип:
Геометриски
Декорација:
Appliques
хипи бохемски стил се облекуваат:
1

Поврзани производи