ZB500KL ZB500KG Случај 9H Вода-Доказ Калено Стакло За Asus Zenfone ОДИ ZB500KL ZB500KG 5.0 инчен Екран на Поклопецот Заштитник Случај Филм
Ново - 21 %

ZB500KL ZB500KG Случај 9H Вода-Доказ Калено Стакло За Asus Zenfone ОДИ ZB500KL ZB500KG 5.0 инчен Екран на Поклопецот Заштитник

Залиха
DEN 217.44
DEN 172.00
Износот:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
ZB500 KL ZB500 KG Случај 9 H Вода-Доказ Калено Стакло За Asus Zenfone ОДИ ZB500 KL ZB500 KG 5.0 инчен Екран на Поклопецот Заштитник Случај Филм

Декларираните карактеристики

боја:
за asus zb500kl
Материјал:
2 парчиња, 1 buc
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
ASUS
Бренд Име:
mksup
Големина:
for ASUS disque portable pgones watermelon 1 pcs cellular venta
дизајн:
за estojo carcasas carcaso funda мобилната aksesuar casa Додаток Tel
Тежина:
for celular case capa celular Cell movil coque para case telephone
Примена:
за estojo carcasas carcaso funda мобилната aksesuar casa Додаток Tel
пилот Серии Модел:
за ASUS telefone casa преносни Секс 1 buc Заштита hoesje Симпатична
Обликот:
за Templado Заштита мобилната estuche Заштита capa кс
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Модел:
За Asus Zenfone ОДИ ZB500KL ZB500KG Екран Заштитник Филм Случај

Поврзани производи