925 Sterling Silver Мермер Црно Бел Триаголник Уво Studs Женски Геометрија ZC142
Ново - 10 %

925 Sterling Silver Мермер Црно Бел Триаголник Уво Studs Женски Геометрија ZC142

Залиха
DEN 239.52
DEN 216.00
Износот:


12683966138046919 Популарни Накит US $ 12.00 /парче US $ 9.99 /парче US $ 9.54 /пар US $ 9.25 /пар US $ 6.99 /пар US $ 6.80 /пар US $ 6.15 /пар US $ 4.90 /пар US $ 4.90 /пар US $ 4.80 /пар US $ 3.99 /пар US $ 3.90 /пар US $ 3.88 /пар US $ 3.72 /пар US $ 3.50 /пар
925 Sterling Silver Мермер Црно Бел Триаголник Уво Studs Женски Геометрија
12683966138046919 Популарни Накит US $ 12.00 /парче US $ 9.99 /парче US $ 9.54 /пар US $ 9.25 /пар US $ 6.99 /пар US $ 6.80 /пар US $ 6.15 /пар US $ 4.90 /пар US $ 4.90 /пар US $ 4.80 /пар US $ 3.99 /пар US $ 3.90 /пар US $ 3.88 /пар US $ 3.72 /пар US $ 3.50 /пар

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
123
Обликотшема:
триаголник
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
Batfldy
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Процес На Преработка:
рачно производство
Тип:
уво студ;уво помине
Категорија На Производ:
Обетки
Пакување:
Независна пакување
Применливи подарок прилики:
Туризмот сувенири, свадба, надоместоци на вработените
Шема:
Дами
материјал квалитет:
Сребро.
моделирање:
Нередовните
обичај обработка:
Yes
Производство Број:
123

Поврзани производи