50pcs/Многу Ултра LR1 N Големина AM5 E90 LR01 910A MN9100 1.5 V Алкална Батерија
Ново - 25 %

50pcs/Многу Ултра LR1 N Големина AM5 E90 LR01 910A MN9100 1.5 V Алкална Батерија

Залиха
DEN 1396.32
DEN 1047.00
Износот:


МОДЕЛ : N Големина LR1 Алкална Батерија
Батерија Тип : Големина N B attery 1.5 V LR1 AM5 E90 Алкална Суви Батерии Основно Батеријата
Бренд : PKCELL
Модел : N Големина LR1 AM5 Алкална Батерија
Големина : 12.0 mm*30.2 mm
Напон : 1.5 V
Хемија : Алкална MO2(Не-Hg,Не-Кадмиум)
Рок на траење : 10 години
Примена : Дигитална камера, MP3, Walkman,Електронски Играчки,Калкулатори,Меморија резерви,Пејџери,Часовници,Bluetooth слушалки,Шеќер и Крвен притисок на набљудувачите и така натаму.

Декларираните карактеристики

Номиналниот Напон:
1.5 V
Тип На Батерија:
Алкална Батерија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
LR1
Номиналниот Капацитет:
85min
Големина:
N Size
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
1.5V
Модел:
LR1
Хемија:
Алкална Батерија
БАТЕРИЈАТА ГОЛЕМИНА:
12.0 mm*30.2 mm

Поврзани производи