Dispalang Патување Козметички Торба Вселената Галаксија Печати Мултифункционален Молив Случај Училиште Материјали Молив Торба за Деца Канцелариски
Ново - 25 %

Dispalang Патување Козметички Торба Вселената Галаксија Печати Мултифункционален Молив Случај Училиште Материјали Молив Торба

Залиха
DEN 575.04
DEN 432.00
Износот:


Dispalang Патување Козметички Торба Вселената Галаксија Печати Мултифункционален Молив Случај Училиште Материјали Молив Торба за Деца Канцелариски
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање, тогаш можете да поседуваат уникатен дизајн за себе.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Preppy Стил
Бренд Име:
Dispalang
Обликот:
Барел во облик на
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
300D полиестер
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
пенкало торба
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Должина:
21CM
Шаблон Тип:
Paisley
Употреба:
Молив торба/ Pecil случај/ Молив Кутија/Пен Носителот/make up кеси
Слики:
Слики може да се прилагоди
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
Свежи

Поврзани производи