Најновите Бикини Жените Им Помогнам На Бикини Постави Цврсти Бикини Костим За Капење, Секси Костими За Капење На Плажа Пливаат Носат Костим За Капење Жени
Ново - 27 %

Најновите Бикини Жените Им Помогнам На Бикини Постави Цврсти Бикини Костим За Капење, Секси Костими За Капење На Плажа Пливаат

Залиха
DEN 158.88
DEN 116.00
Износот:


Бикини 2017 Жените Им Помогнам На Бикини Сет 11 Бои Солидна Biquini Костим За Капење Секси Костими За Капење На Плажа Пливаат Носат Костим За Капење Жени
Функција :
Направени од полиестер и spandex, меки и удобни за носење.
Прилагодливи врски во вратот и грбот.
Нема градите влошки и челик (проп.
Спецификација :
Материјал : 90% полиестер + 10% spandex
Шаблон тип : Цврсти
Боја : Бела/Црна/Розова/Роуз/Red/Праска /Портокал/Жолта/Сина/Виолетова
ЕДНА ГОЛЕМИНА :
Биста : 81-101 CM Половината : 61-81 CM Хип : 86-106 CM
Големината може да се 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
Answer : ___________________________ Note : 1 инч=2.54 см
Пакет Содржина :
1 x Градник
1 x Гаќи

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DM004-E
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
No
Бренд Име:
moke
Половината:
Ниска Половината

Поврзани производи