Топло го поставите CNC мелничката гравирање машина делови притисок плоча менгеме тела плочката за прицврстување на platen рутер за Т-слот работната маса
Ново - 10 %

Топло го поставите CNC мелничката гравирање машина делови притисок плоча менгеме тела плочката за прицврстување на platen рутер

Залиха
DEN 476.64
DEN 429.00
Износот:


Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Вклучувајќи : 5pcs
Лак притисок плоча
Лак притисок плоча поставена
80mm притисок плоча
80mm притисок плоча поставена
100mm притисок плоча
100mm притисок плоча поставена

Декларираните карактеристики

Напон:
5pcs bow plate, 5pcs bow plate set, 5pcs 80mm plate, 5pcs 80mm plate set, 5pcs 100mm plate, 5pcs 100mm plate set

Поврзани производи