Џинг Ченг Da Силикони Проводници Гума Лепило Копчето Подлога Keypads за Sony PS4 PlayStation DualShock 4 Про Тенок Контролер
Ново - 8 %

Џинг Ченг Da Силикони Проводници Гума Лепило Копчето Подлога Keypads за Sony PS4 PlayStation DualShock 4 Про Тенок Контролер

Залиха
DEN 31.68
DEN 29.00
Износот:


Топло Совети :
1.Модел информација доаѓа од интернет , pls проверете слика пред исплата.Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок .
2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации( ) Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел.
3 . Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации
4. Ако имате други барања , Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка
5.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи .
Ако сакате да купите на следниве производи

Декларираните карактеристики

боја:
А, Б, Ц
Со USB:
NO
is_customized:
YES
Број На Модел На:
За SNES Супер НСВ Nintendo Проводници
Nintendo Модел:
Семејство Компјутер
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
Џинг Ченг Da

Поврзани производи