Насмеани Лице Hairball Жените Snapback Капи Хаубата Beanies Плетени Капа Капа Skullies Шапка Женски Топло Windproof Девојка Топла Капа 2017

Насмеани Лице Hairball Жените Snapback Капи Хаубата Beanies Плетени Капа Капа Skullies Шапка Женски Топло Windproof Девојка

Залиха
DEN 372.00
Износот:


Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
Brennan Рони
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Новина
Материјал:
Памук Мешавини,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
TTM076
Околу шапка:
Еластични,погодни за повеќето луѓе
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Стил:
повик ,мода
Карактеристики:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА

Поврзани производи