16pcs/многу 24k Злато&сребрена Позлатен Метална Паричка Божиќ Подароци и Сувенири Монети Принцезата Дијана Предизвик Монети Последната Роза Монета
Ново - 37 %

16pcs/многу 24k Злато&сребрена Позлатен Метална Паричка Божиќ Подароци и Сувенири Монети Принцезата Дијана Предизвик Монети

Залиха
DEN 1824.00
DEN 1149.00
Износот:

Добредојдовте во мојата продавница! Тука е едноставен и лесен начин за вашата еден-стоп шопинг онлајн. Pls бидете сигурни дека ние ќе ја испорача стоките веднаш штом ќе ја добиете вашата порака ,иако ние може да не се на линија цело време поради временската зона. Со цел да ја испорача стоката правилно и навремено, било прашање pls да ни оставите порака,
Јас ќе се обидам мојата најдобра!!

Декларираните карактеристики

Стил:
Европа
Техника:
обложено
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
AIBOULLY
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Регионален Функција:
Европа
Употреба:
дома колекционерски канцеларија уметност подарок
Стил:
Европа
Пакет:
секоја паричка преполна со пластични случај и opp вреќа
Големина:
40X3mm

Поврзани производи