MARUMINE Baseplate 50 x 50 играчки за момчиња и девојчиња DIY Пиксели сликарство Класичен блок основна плоча Образовни тули поставени
Ново - 25 %

MARUMINE Baseplate 50 x 50 играчки за момчиња и девојчиња DIY Пиксели сликарство Класичен блок основна плоча Образовни тули

Залиха
DEN 585.60
DEN 439.00
Износот:


Шопинг Белешки На Шведска Царинската Известување,Сите објектот на не-ЕУ ќе биде предмет на ДДВ без оглед на вредноста,даночната стапка за 25%. Содржина вредност Објект value> 150 ЕВРА,ќе имаат 12.5 ЕУР од плаќање на Услуги.
Клиентот на Шведска ве молиме забележува дека пред шопинг.

Име на производ : 50x50 основна Плоча градежен Производ Материјал : ABS Пластика Производ Пакет : Pubble Торба Производ големина : 400x400x5 mm Квалитетот на многу : 1 buc/број 5 Бои за да изберат. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Ако постои било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. *Напомена : Поради различни монитори, ве молиме оставете малку различни во боја betwent слики и производ. Ви благодариме за разбирањето!*
За Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека, адреса и телефонски броеви наведени од вас се точни. И по расчисти исплата, ќе го испорача на објекти, во рок од ТРИ работни дена . 2. Превозот времето е околу 30 дена од Кина Пост Воздух Mail, и понекогаш тоа може да биде подолг поради виша сила. Затоа, ако ви требаат играчки за некои посебни денови, можете да ги купите предмети од еден месец порано. 3. Ние не сме запознаени со царинската обработка во вашите земји. Ако има било какви, ве молиме да ни кажете што треба да се посвети внимание пред време да се избегнат непотребни проблеми. 4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на одговорност на КУПУВАЧОТ . За Враќање и Замена 1. Ве молиме имајте вратени предмети се КОРИСТИ, НЕОШТЕТЕНИ пред да побара враќање или размена. 2. КУПУВАЧОТ е одговорен за враќање превозот на трошоците при превозот на стварта да се врати на продавачот. За Услугата 1. Ние сме еден искрен и сигурен продавачот на Aliexpress кој ви гарантира на производи со висок квалитет и поволни цени, како и нашата добра услуга. 2. Поради временскиот јаз, ние може да не се на работа кога ќе се обидете да се зборува за нас. Затоа, ве молиме да ни оставите порака, во секое време кога е потребно и ние ќе ви одговори да што е можно побрзо. За Повратни Информации & Осврти 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ повратни информации и оценка од 5. Вашето задоволство е важно за нас. 2. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме НЕ ДВОУМЕТЕ се да контактирате со нас. Ќе се прават сите напори за да се решат проблемите за вас.

Декларираните карактеристики

боја:
случаен боја
Тип:
Блокови
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
5050 играчки за момчиња и девојчиња
Бар-кодот:
No
Предупредување:
На возраст од 6+
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
MARUMINE
Возраст Опсег:
> 6 години
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули

Поврзани производи