Бања Складирање Налепница Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Ѕид И Вратата Ја Красеше Грб Шапка Закачалка Кујна Бања Rustproof Крпа Куките

Бања Складирање Налепница Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Ѕид И Вратата Ја Красеше Грб Шапка Закачалка Кујна Бања Rustproof Крпа

Залиха
DEN 230.88
Износот:


Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Шоу во слика
Големина на : 4.5*4.5*1.6 cm
Тежина : 70g
Пакетот Вклучува :
1*Бања Кука
Карактеристики :
N i ce Гледа Куки : нерѓосувачки челик ѕид ги куките со нов дизајн никогаш не рѓа. Голем идеален за употреба во спалната соба, бања, плакари, врати и Ѕидот
Повеќе за Употреба : нов дом, крпа за лице, рака пешкир, бања крпи, палта, капи, чанти, чадори, перење торба и копчињата. Дури и голем избор да се откажам голема зимска јакна
Супер Лесно да се Инсталира : вие не't мора да завртка во ѕид
Забелешка : ве Молиме да чека 24 часа пред да виси

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DINIWELL
Нема. на Куките:
1
Број На Модел На:
CXY031
Објектот:
Бања складирање кука
Материјал:
Нерѓосувачки Челик складирање кука
Функција:
Крпа за складирање,шапка складирање,палто на чување
се применуваат:
Бања организатор,вратата организатор,ѕид организатор
Идејата за:
Складирање за пешкир,за складирање шапка,складирање за грб
Обликот:
Плоштад бања кука
Употреба:
Крпа за складирање кука,шапка складирање кука,палто на чување кука

Поврзани производи