KLV Еластична Жените Leggings Жените Нови Leggings За Yuga Bodybuilding Фитнес Облека, Облека За Жени Панталони Сива Носат Legging
Ново - 9 %

KLV Еластична Жените Leggings Жените Нови Leggings За Yuga Bodybuilding Фитнес Облека, Облека За Жени Панталони Сива Носат Legging

Залиха
DEN 338.40
DEN 308.00
Износот:

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Земавме овие фотографии од самите себе. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Број На Модел На:
7A00183-BKS
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
KLV
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер

Поврзани производи