2HP 1.5 KW BT30 Мелничката Вретено Главата Коси 7:24 Моќ Главата Единица Голема Брзина 3000rpm за Мелење Машина со Drawbar
Ново - 5 %

2HP 1.5 KW BT30 Мелничката Вретено Главата Коси 7:24 Моќ Главата Единица Голема Брзина 3000rpm за Мелење Машина со Drawbar

Залиха
DEN 6240.00
DEN 5928.00
Износот:


Моќ Главата BT30 Коси Вретено Единица 7 : 24 Голема Брзина 5000~6000rpm за Мелење Машина за CNC
Спецификации :
Вкупната големина : 260x105x98mm
Оска главата големина : Кол 25мм * 50mm долго
Централната Висина : 49mm
Max. Брзина : 3000rpm
Имајќи тип : 6007*1, 7007*2, 6006*2
Max. моќност : 1.5 kw 2 HP
Run-надвор : 0.01 mm
Вретено Материјал : 20 Crmn Ti, carburizing термичка обработка

Политика За Испорака
1. Објектот ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена од DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS и други превозот метод можете да изберете ПОБРЗО. Ние ќе го избере најдобриот и најсоодветната испорака компанија. Обично тоа трае 7-12 дена да пристигне повеќето земји. Ќе бидете известени на следење на број еднаш цел испраќаат надвор.
2. Меѓународни купувачи се одговорни за какви било царински давачки и давачки и даноци за вашата локална самоуправа. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава со понатамошни прашања на оваа тема. Ние нема да бидат одговорни за било каква тарифи, давачки, или некои други давачки бара или се бара од страна на дестинација земји.
За Нас
Брендот To Auto припаѓа на Брзо Да се Купи Ограничен . Имаме specilized во професионални CNC Решение за 6years , можеме да ви понудиме целосна серија на Мотори вклучува Вретено Мотор, Серво Мотор, Stepper Мотор , и има различни CNC контрола на делови и CNC Машина . Покрај тоа , ние сами многу професионални CNC инженер во тимот за да им помогне да ви понуди било на CNC решенија .
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме 14 дена политика на враќање. Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. Откако ги добивме производ и проверени, ние ќе се направи наплата за учество во 24 часа.
2. Ние бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.
3. Било кој квалитет на проблемот во нормална за време на гаранцискиот период, Ние ви нудиме бесплатна поправка. Купувачот треба да се обрне на поврат на трошоците и нашата компанија ќе ја плати ре-превозот цена.

Декларираните карактеристики

Примена:
Дупчење
Диск:
Моторни
Број На Модел На:
BT30
Бренд Име:
ToAuto
Оперативен Брзина:
3000RPM

Поврзани производи