Visisap Голем Плоштад 4ct јасно Поставен Камен прстени за жени, свадба бендови ангажман Прстен луксузни подароци Бело злато Боја VSR136
Ново - 65 %

Visisap Голем Плоштад 4ct јасно Поставен Камен прстени за жени, свадба бендови ангажман Прстен луксузни подароци Бело злато

Залиха
DEN 273.12
DEN 96.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Visisap
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MSR136
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
8мм
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи