1Set Автомобил R12 R22 Ладилни Фреон Црева 30cm Должина Климатизација Издавање Вентил Гас за Полнење Црево Автомобил Додатоци
Ново - 26 %

1Set Автомобил R12 R22 Ладилни Фреон Црева 30cm Должина Климатизација Издавање Вентил Гас за Полнење Црево Автомобил Додатоци

Залиха
DEN 637.44
DEN 472.00
Износот:

Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Тоа ќе биде од 7 до 25 дена да испорача . нормално така ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. не го покривајте предмети кои биле злоупотребени. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите. бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Ова вклучува пакување. и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Ако ви се врати на точка купени од нас. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати предмет на ПОВРАТНИ информации и КОНТАКТ ве Молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена . ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија
. Предмети ќе пристигне во 7 до 25 работни дена. Ве молиме изберете некои локалните продавачи.Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. 5 Дена во Неделата . ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. прирачници итн. ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 8 Часа на Ден. Вистински транзит време варира. Ако имате било какви прашања . Се враќа&Warrantry Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција. бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Ако нема одговор во рок од 24 Часа(работен ден) . изгорени или оштетени во било каква форма. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области на Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака на сите од следните земји. мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. Откако ќе го купите. Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. тоа мора да се врати во Фабричка Состојба.
100% квалитет и Сосема нов. Овој економичен комплет е идеален за употреба со мали контејнери на R-12 R-22 Вклучува издавање вентил, заклучување база менгеме, полнење црево Р-12 Надополнување на комплет доаѓа со се што е потребно за да се поврзете и задолжен да на R-12 преку низок притисок услуга порта Комплет доаѓа со надополнување црево, може да ги допрете, и дел за диспензерот се стега Страна поврзани поотворени, а може да се користи директно R12, R22 додаток Важечките стандарди БС ISO 8066-2-2001 Погоден за пренесување R12 R22 и други refrigerants медиуми Може да се користи во автомобилската ладење, климатизација, индустриски климатизација опрема
Изглед : мазна Гумена цевка надворешниот Стандардни бои : жолта Применливи температура : -30 до 100 ℃ Цевка должина : 30 cm Структура : Црево ѕидот : висок acrylonitrile NBR
црево заштитен слој : NBR & ПВЦ Нитрилна ПВЦ мешавини
средно зајакнување слој : полиестер влакна хеликс
1pcs R12 R22 ладилни Фреон црева
ПРЕВОЗОТ Наредби обично се испраќаат надвор во 1-2 работни дена (главно во рамките на 24hours) преку Кина пост Воздух. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај. ние ќе ги провери со post office. ве молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
13080023001
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ATOPLEE
Изглед:
мазни
Гумена цевка надворешниот Стандардни бои:
Жолта
Применливи температура:
-30 до 100
Цевка должина:
30cm

Поврзани производи