16 Стил Црна Чипка Цвет Шема Помине Фолија Decals Гел 3D Налепница полски Помине Уметност Декорација Алатка без Лепило -1.2 m x 4cm

16 Стил Црна Чипка Цвет Шема Помине Фолија Decals Гел 3D Налепница полски Помине Уметност Декорација Алатка без Лепило -1.2

Залиха
DEN 37.44
Износот:


DIY Ноктите Уметност Метал Изгледа Чипка Decal Помине Уметност Трансфер Фолија лак Налепница Совети
должина: 120 CM ;Ширина 4cm
боја : како што е прикажано на сл
материјал : пвц
пакет : 1 x тек на пренос фолија (во шише)
Оваа Црна Чипка помине уметност foils ќе го направи сите разликата на вашите нокти.
Користете ги сите вашите прсти/прсти или само на некоја акцент прст.
Имаме повеќе избор на фолија во продавница.
Како да го користите :
1. Се применуваат на ноктите фолија лепак и почекајте да стане јасно и вулгарен
2. Отсечени вашата посакувана парче фолија
3. Применуваат фолија на леплива прст и бидете сигурни дека за да се rubb фолија секаде со вашиот прст или со користење на мазна крајот.
4. Фолија е подготвен да кора се исклучува кога започнува кревање на свој
5. Се чека за сето тоа да се исуши целосно исклучување
6. Нанесете слој на ноктите фолија лепак да фолија и нека се исуши целосно. Тоа е подготвен кога лепак повеќе не е облачно, но јасно и леплива на допир, но не мокра
7. пред конечно примена на горниот слој на вашиот избор за да го запечати тоа.
Вие ќе бидете подготвени да си одат! - Тоа е толку едноставно!!

Декларираните карактеристики

боја:
17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Бренд Име:
MingLee
Број На Модел На:
спи
Материјал:
Пластични
Големина:
12
Количина:
545456
Стил:
Чипка Помине Фолија
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бои:
Бои црна
Име на производ:
Црна Чипка помине фолија за помине уметност - 1.2 m x 4cm
детали:
Оваа Црна Чипка помине уметност foils ќе го направи сите разликата на вашиот ма
Големина:
120*4cm
Дизајни:
Чипка Цвет Шема Помине Фолија Decals
Материјали:
пластични пвц помине фолија
стилови на предмети:
Без Лепак
Производи име:
ноктите фолија трансфер
Обрасци:
16pattterns
реден број:
XZ17-32

Поврзани производи