Сјајна 10pcs AB 38mm Кристал Лустерот Виси Pendant Кристално Решетка Бадемово Стаклена Призма Капка Приврзоци За Лустерот Декорација
Ново - 15 %

Сјајна 10pcs AB 38mm Кристал Лустерот Виси Pendant Кристално Решетка Бадемово Стаклена Призма Капка Приврзоци За Лустерот Декорација

Залиха
DEN 599.52
DEN 510.00
Износот:


Сјајна 10pcs AB 38mm Кристал Лустерот Виси Pendant Кристално Решетка Бадемово Стаклена Призма Капка Приврзоци За Лустерот Декорација
Состојба : 100% Нов и Висок Квалитет, големина : 38 mm материјал : K9 Кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,X-дрво декорација,Соба&Прозорец Украс,Накит Дизајн итн. Нека вашата имагинација се направи оваа прекрасна пенливи кристали во објект на креативна уметност, која ќе додадете одреден шарм и убавината на вашата околина. Повеќе : Можеби Ќе Треба за тоа : Ние сме кристал фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. што треба да знаат 1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација. 2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок. 3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас. превозот време 1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 2-7 Дена По Приемот на Плаќање На Али-експрес. 2.Ние Ќе ги Остават на Следење На Број На Вашата Нарачка Кога ќе се Испраќаат на Пакетот.Превозот податоци ќе Се Ажурира По Неколку Дена.Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За веб-Сајт. повратни информации 1.Вашиот Задоволителен Е Нашата Единствена Извршување. Вашата Повратна Информација Е Од Исклучително Значење За Нас. 2.Ве молиме Љубезно Ни Остави Пет Ѕвезди Откако Ќе бидете Задоволни Со Вашата нарачка. 3.Ве молиме Не го Ни Даде Негативни Повратни информации, Ако Сте Задоволни Со Вашиот Купи, И Не Двоумете се Да Контактирате со Нас, Ние ќе ги Реши Сите Проблеми Со Вас. 4.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Ви ги Даде Добро Решение. враќање&политика за наплата 1.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Рок Од 7 Дена. 2.Само Неискористени, Неоштетени И Оригинална Состојба Предмет Може Да Биде Квалификуван За Враќање. 3.Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Број На Модел На:
Кристал Лустерот Приврзоци 38mm
Дијаметар:
25mm
Должина:
38mm
Ширина:
25mm
Бренд Име:
HBL
Висина:
38mm
Име:
Стакло Мрежа Осветлување Призми Приврзоци
Обликот:
Мрежа
Големина:
38mm
боја:
AB
дупка:
една дупка
Материјал:
кристално стакло
Употреба:
Свадба/Home/Hotal Декорација,Светилка/Завеса/Картичка/Накит итн Делови

Поврзани производи