QIMING Антички 925 Сребрен Прстен Хемија Отворен Стил Гроздобер Ротирате ДНК Прстени За Жените Најдобар Пријател Убав Подарок Прстен Накит
Ново - 65 %

QIMING Антички 925 Сребрен Прстен Хемија Отворен Стил Гроздобер Ротирате ДНК Прстени За Жените Најдобар Пријател Убав Подарок

Залиха
DEN 238.56
DEN 84.00
Износот:


парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче
QIMING 925 Фунта Сребрен Накит Отворете ја Ротирате ДНК Прстени Жените Хемија Елемент Шарм Антички Сребрен Прстен Накит Девојки Подарок
Ние сме Фабрика. Сите производи се рачно изработени.
Бренд : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Сребро 925
Боја Опции : Злато,Сребро.
Повод : Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг.
Пол : Жени, Жени, Жени, Девојки
925-sterling-сребрена,сребро 925 накит,925 сребрен прстен,сребро 925 pendant
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Oder Повеќе од $200 ,имаат екстра попуст
и Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Накит

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Бренд Име:
QIMING
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
како Слика
Површината Ширина:
прилагодлив
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
925 сребрен прстен
Материјал:
925 сребрен накит
925-sterling-сребро.:
OPP вреќа
боја:
сребро позлатен
зглоб прстен:
еден прстен
Женски прстен:
накит прстен
панк прстен:
свадба прстени
прстени за девојки:
прстени за жени
моден прстени:
Евтини Прстени

Поврзани производи