0,5 Метар Буци Сјајот Ткаенина Од Синтетички Кожа Парче Leatherette Винил Материјал За Кеси Чанта Розева Позадина Текстилни Tecido
Ново - 20 %

0,5 Метар Буци Сјајот Ткаенина Од Синтетички Кожа Парче Leatherette Винил Материјал За Кеси Чанта Розева Позадина Текстилни

Залиха
DEN 958.56
DEN 767.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Употреба:
Лаптоп,Чаир,Појас,Мебел,Чевли,Облека,Торба,Домашен Текстил,Декоративни,Ракавици
Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Анти-Mildew,Еластичен
Поддршка Техника:
Nonwoven
Број На Модел На:
50x135cm
Шема:
glitter
Дебелина:
0.8 mm
Функција:
135CM
Употреба:
135CM
Ширина:
135cm

Поврзани производи