9H Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Huawei P10 Лајт P9 Лајт P8 Лајт 2017 Дуа P6 P7 Нова Лајт Чест 8 Заштитни Случај
Ново - 22 %

9H Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Huawei P10 Лајт P9 Лајт P8 Лајт 2017 Дуа P6 P7 Нова Лајт Чест 8 Заштитни Случај

Залиха
DEN 210.24
DEN 164.00
Износот:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
9 H Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Huawei P10 Лајт P9 Лајт P8 Лајт 2017 Дуа P6 P7 Нова Лајт Чест 8 Заштитни Случај

Декларираните карактеристики

Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Карактеристики:
за Huawey Huaewi Залив capinhas искачи Huewei balr Покрие Huaewi
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Транспарентна
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
mksup
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
for Huawei Huaiwei CellPhone Huewei Mini 2 pcs carcaso celulars
Број На Модел На:
за Huewei Huawai прекрасен прекрасен Huawi Huawai Видиме capinha H
Водоотпорен:
за Huawe Huawi movil capa Huaweii Хаваи Телефон Симпатична Huawe hoesje
Материјал:
за Huawe Huawi movil capa Huaweii Хаваи Телефон Симпатична Huawe hoesje
Големина:
for Huawei Huawi wonderful Huaiwei Byla 1 pcs hoesje Mobiltelefonen
Оригинал или Не:
за Hauwei Huwei Залив Покриеност Huaewi Huaiwei movil се Покријат искачи
Материјал:
9H Калено Стакло HD Заштитна Фолија Висок квалитет Случај маска
Модел 1:
За Huawei Искачи P8 / P8 Лајт 5.0 Инчен / P8 Лајт 2017 5.2 Инчи
Модел за 2.:
За Huawei P10 P10 Лајт P10LITE p6 p7
Модел за 3:
за Huawei P9 P9 Лајт
Модел за 4:
За Huawei Нова Лајт 2017
Модел за 5:
За Huawei Чест 8 Лајт 2017

Поврзани производи