Мини Micro usb конектор џек штекер женски За Blackberry/Леново/OPPO/ZTE V880 U880 N880S N760 за Huawei C8650 Y220-5pin
Ново - 24 %

Мини Micro usb конектор џек штекер женски За Blackberry/Леново/OPPO/ZTE V880 U880 N880S N760 за Huawei C8650 Y220-5pin

Залиха
DEN 5.28
DEN 4.00
Износот:

Добредојдовте на нашата продавница!
Среќна нова година! ^_^ Вашата нарачка денеска ќе се испрати во 2-3 работен ден,ви благодарам. Испраќање од страна на " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која е само песна информации во Кина , нема информации за песната во вашата земја. Откако го изберат, pls на чекање за тоа трпеливо! Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
cltgxdd
Број На Модел На:
V880 U880 N880S N760

Поврзани производи