25PCS/Кутија 6CM Роуз Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Божиќ Подароци DIY Вештачки Цвеќиња Дома Декор
Ново - 45 %

25PCS/Кутија 6CM Роуз Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Божиќ Подароци DIY Вештачки Цвеќиња Дома Декор

Залиха
DEN 1632.00
DEN 898.00
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница. Се очекува да уживаат во шопинг ..
25 PCS/Кутија 6 CM Роуз Сапун Цвет Раководител Свадба Денот на Вљубените Божиќ Подароци DIY Вештачки Цвеќиња Дома Декор
Објектот Специфики :
1.Материјал : сапун.
2.Боја : розова, виолетова ,сина.црвено,и така натаму, како picure.
3.Големина : цвет : 6cm,
4.Тежина : 500g Пакување Листа :
1*25pcs / кутија Опис на Производот : 1.Сапун цвет може да се користат за декорација, може да се претстави како подарок за пријател, можете да го направите меур бања.
2.Се однесува на фестивалот, брак, Денот на Вљубените. Цвеќиња покажуваат : ве Молиме Имајте во предвид :
1.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен избор
2.Ве молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат.Ви благодариме 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Хартија
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
AF10182
Бренд Име:
wsryxxsc
Повод:
Денот на вљубените
Стил:
Цвет

Поврзани производи