Volung Нова Златна Боја Кристал Крило Стрелка Pendant Мулти Слој Бар Ѓердан 3 Слој Синџир Peal Ѓердан за Жените Накит

Volung Нова Златна Боја Кристал Крило Стрелка Pendant Мулти Слој Бар Ѓердан 3 Слој Синџир Peal Ѓердан за Жените Накит

Залиха
DEN 81.12
Износот:


Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2. Цел
Сите земји, ние ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Нема детали за следење следење на рекорди)
Нарачката> = 5 ДОЛАРИ
Сите Земји, ние ќе брод парцела од Кина Пост Воздух Пошта 3. Ако имате прашања во врска производ големина, боја, итн. можете да оставите порака за да побарате од нас, ние ќе ви одговори во време
Информација За Производот :
Материјал : Алуминиум Циркони
Боја : Како на сликата покажува
Тежина (g) : 28 g Синџир должина : 45СМ/50 CM/60СМ Pendant големина : 2*3cm
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Производот Се Покаже :
Како Различни Компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
1.Стандард на Услуги е Кина Пост Воздухопловната или Хонгконг Пост Воздухопловната.
2.Експедитивни Услуги е Кина Пост ЕМС.
Ние Брод од Mondy до сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ :
1.Стандард на Услуги трае околу 18-39 работни дена.
2.Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
3.Превозот време за време на сезона(Божиќ,Кинески New Year итн) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE : Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. ПОВРАТНИ информации : Вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
1.5*1.5 cm
Бренд Име:
Volunge
Компатибилност:
ios
Број На Модел На:
долг ѓердан
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Жените Девојка
Материјал:
Легура
накит стил:
Бохемија Трендовски Панк Гроздобер
боја:
Сребро Bule Црна
Пакет:
Поединечно спакувана
квалитет:
Добар квалитет
Occassion:
Клуб Партија Ангажман Свадбена Прослава Подарок
Тип На Објект:
телото ѓердан
Стил:
Класична Романтична Симпатична Рок Трендовски
Функција:
Едноставен, Елегантен Секси

Поврзани производи