NIGEDU Сосема Нов жените чанти Голем капацитет СТП кожа Жените Totes Мода tassels дама рамо кеси Мајка подарок голема Totes
Ново - 40 %

NIGEDU Сосема Нов жените чанти Голем капацитет СТП кожа Жените Totes Мода tassels дама рамо кеси Мајка подарок голема Totes

Залиха
DEN 2380.80
DEN 1428.00
Износот:


ЗА ИСПОРАКА
Ние обично брод вашата нарачка во рок од 3-5 дена по 24-часовен исплата потврда. Ако имате за да го промените превозот адреса по плаќањето, ве молиме да ни испратите порака пред пратката. Наш основен испорака е Кина Пост и тоа обично трае 15-25 дена да пристигне, но понекогаш поради царинските или времето прашање, тоа може да биде одложен за неколку дена и ќе пристигне во рок од 30-45 дена. Ако превозот време е за време на Сезона (Кинески Национален Ден, Божиќ, Кинеската Нова Година, ..), тоа би можело да биде 5-10 дена подолго од вообичаеното време како и задоцнување.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако постои било каков проблем со нашиот предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем за да ви овозможи со најдобра услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
NIGEDU
Декорација:
Tassel,Sequined
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Број На Модел На:
жените чанти bb330
Повод:
Разноврсна
Стил:
рачна ташна, торба, гласник торба

Поврзани производи