НОВА Голема Големина жени секси чипка гаќи лесна памучна дише panty Шупливи кратко девојка секси долна облека XXXL 4XL 5XL
Ново - 5 %

НОВА Голема Големина жени секси чипка гаќи лесна памучна дише panty Шупливи кратко девојка секси долна облека XXXL 4XL 5XL

Залиха
DEN 187.20
DEN 178.00
Износот:

големина На половината Inseam
XXXL 74-104 54-65
XXXXL 76-107 56-67
XXXXXL 80-114 61-72

Декларираните карактеристики

Големина:
XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Бренд Име:
KIKAKILA
Материјал:
Lycra,Памук,Rayon
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
95%Памук, 5%Rayon
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
Ј-LS102

Поврзани производи